תיקון דלתות מקצועי על יד מנעולן

מנעולן הוא איש מקצוע המתמחה בפתיחה, תיקון והחלפת מנעולים. לחלקם יש את היכולת לעבוד עם מפתחות והתקנים אחרים כמו מנעולי קומבינציה.

מנעולן ניתן למצוא במגוון מקומות כולל חנויות לחומרי בניין, חנויות מפתחות וסוכנויות רכב. ניתן למצוא אותם גם באינטרנט, שם הם מציעים שירותים ללקוחות שאינם יכולים לבקר בחנות שלהם.

עבודתו של מנעולן אינה קלה לביצוע מכיוון שהיא דורשת מיומנויות בתחומים רבים ושונים כגון איסוף מנעולים, חיתוך מפתחות והתקנת מנעולים.

מנעולנים הם אנשי מקצוע המעניקים שירותי פריצת מנעולים ותיקון מנעולים.

הם יכולים לעשות זאת במהירות וביעילות, וזו הסיבה שהם מבוקשים מאוד.

תיקון מקצועי על ידי מנעולן מקצועי יכול לעזור לכם להיכנס חזרה לבית או לרכב מבלי לשלם על תיקונים יקרים שהיו יכולים להימנע.
לאנשי מקצוע אלה יש את הידע והכישורים לבחור מנעול במהירות ובבטחה, כך שהם יכולים לעזור לך לחזור הביתה או לרכב שלך בהקדם האפשרי.

סוגי עבודות תיקון דלתות

ישנם סוגים שונים של עבודות תיקון דלתות, והעלות משתנות.

 • החלפת מנעול לדלת רב בריח פלדלת זכוכית ועוד
 • החלפת צירים, מנעולים וחומרה אחרת
 • תיקון המסגרת או הציפוי
 • כיוון דלתות

החלפת צירים

ניתן לחלק את עבודות תיקון הדלתות לארבע הקטגוריות הבאות:

 • התקנה והחלפת דלתות
 • ציוד ואביזרי דלת
 • מפתח מחדש או מפתח מחדש של מנעולים
 • שירות מפתח מחדש או שירות מפתח מחדש

החלפת מנעול לדלתות

החלפת מנעול לדלת אינה משימה קלה. אתה צריך לוודא שאתה עושה את זה נכון כדי שלא תפגע בדלת או בבית שלך.

מדריך עשה זאת בעצמך על החלפת מנעול לדלת:

ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים שניתן להתקין על דלתות, אך במדריך זה נתמקד בהתקנת מנעול בריח.

כדי להתחיל, הסר את הצילינדר הקיים מהדלת והתקן את החדש במקומו. אם אתה מחליף ידית דלת עם בריח, אז תצטרך להתקין את שני החלקים בו זמנית.

לאחר מכן, קדח את כל הברגים הישנים המחזיקים את לוחית הצד של המשקוף והסר אותה מלוחית הצד הפנימית. התקן את לוחית הצד הפנימית על המסגרת שלך ואבטח אותה.
תיקון דלתות

איך לבחור מנעולן?

כמי שנפל קורבן לפריצה, אני תמיד בחיפוש אחר מנעולנים. מהם כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת מנעולן?

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לברר את סוג המנעולים המשמשים בביתכם. זה יעזור לך לקבוע איזה סוג של מנעול אתה צריך. ישנם שני סוגים של מנעולים: בריח וידית ידית. ברגים נפתחים רק מבפנים, ואילו מנופים ניתנים לפתיחה מבפנים ומבחוץ. כדאי גם לקחת בחשבון האם הבית שלכם מוגן או לא על ידי מערכת אזעקה או מצלמות אבטחה.

בחירת מנעולן מקצועי אינה קלה כפי שהיא נראית. ישנם גורמים רבים שעליכם לקחת בחשבון לפני שמזמינים איש מקצוע. מאמר זה יספק לכם כמה מהטיפים החשובים ביותר שיכולים לעזור לכם למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם.

ישנם שלושה דברים שחשוב לקחת בחשבון בבחירת מנעולן.

 1. האם יש להם ביטוח אחריות מקצועית?
 2. מה טווח המחירים שלהם?
 3. כמה זמן לוקח להם לפתוח את המנעול שלי?

כאשר אתם בוחרים מנעולן, עליכם לקחת בחשבון את שלושת הגורמים החשובים הללו לפני שאתם מזמינים אותם.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון

בעת בחירת מנעולן כמה מהשיקולים החשובים ביותר הם:

 • האם המנעולן מורשה?
 • מה הניסיון שלהם?
 • איזה סוג של שירותים הם מציעים?
 • האם הם מבוטחים?

מנעולן הוא איש מקצוע שמתקין, מתקן או מפתח מחדש מנעולים. מנעולנים עובדים בדרך כלל בבתי מגורים ובבניינים מסחריים. המקצוע מצריך ידע במגוון כלים ומיומנויות, לרבות יכולת קריאת שרטוטים, הפעלת כלי עבודה חשמליים, שימוש במכשירי מדידה כגון קליפרים ומיקרומטרים למדידת מידות מנעול ומפרטי מפתח; להשתמש בציוד לקטיף מנעולים כגון מרים, מפתחות מתח ומוטות מתח; השתמש ברגים כדי לפתוח ברגים; במברגים כדי להסיר ברגים ממסגרת הדלת; במקדחים כדי לקדוח חורים בדלתות או בקירות עבור מנעולים חדשים; השתמש בקבצים כדי להחליק קצוות של מפתחות או חיתוך מפתחות באמצעות להבים חדים.

 

אולי יעניין אותך גם
סוגי עבודות של מנעולן

תפקידו של מנעולן הוא לגרום למנעולים ולמפתחות לעבוד. הם בונים מנעולים כבר למעלה מאלפיים שנה. הם התחילו בייצורם מעץ, אך ככל שחלף הזמן, הם נעו

קרא עוד »
צורך להזמין מנעולן
בעלי מקצוע
מתי יש צורך להזמין מנעולן?

מתי כדאי לקרוא למנעולן? ישנן סיבות רבות לעשות זאת, החל ממקרי חירום ועד לתיעוד. הנה כמה טיפים שיכולים להקל על התהליך. המשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד לתעד

קרא עוד »
כל המידע על הדברת מכרסמים
בעלי מקצוע
כל המידע על הדברת מכרסמים

מכרסמים הם בעיה נפוצה באזורים רבים ברחבי ארצות הברית. הם עלולים לגרום לנזק משמעותי לרכוש ולהפיץ מחלות. השימוש בהדברת מכרסמים הוא חלק חיוני בהדברת מזיקים.

קרא עוד »
בחירת מתקן דלתות
בעלי מקצוע
איך לבחור מתקן דלתות מקצועי

ישנם כל מיני נותני שירות המציעים תיקון דלתות, החל מחברות יוקרה ועד לאנשים עצמאיים מומחים מתקן דלתות לכל סוגי עבודות. הטוב ביותר שיבצע את התיקון

קרא עוד »