כל הטיפים בנושא בניית חנות אינטרנטית

מאמר זה מתמקד בדגשים ובטיפים החשובים ביותרבניית חנות אינטרנטית – בניית אתר המסחר האלקטרוני שלך.

זה מה שאתה צריך לדעת כשמדובר בבניית חנות מקוונת:

1. השלב הראשון בתהליך הוא בחירת תבנית. ישנן שלוש תבניות טובות: Shopify, WordPress ו- WooCommerce. תבניות אלו הותאמו עבור סוגים שונים של חנויות ויעזרו לך במובנים רבים כמו עיצוב ופונקציות.

2. לאחר בחירת תבנית, הוסף תכונות אחת אחת בהתאם למטרות שלך. אתה לא צריך להתחיל מאפס עם כל תכונה – זה ייקח יותר מדי זמן! התמקד בהוספת הפיצ'רים שיביאו תנועה או יהפכו את החנות המקוונת שלך לייחודית כך שהיא בולטת מהשאר. על מנת לעשות זאת, צור דפים שונים עם

במדריך זה נסקור כיצד לבנות חנות מקוונת שיכולה לייצר מכירות ולמשוך לקוחות ברמה גבוהה.

הצעד הראשון הוא לבחור נישה ולהחליט על התוכן שאתה רוצה למכור. לאחר מכן, עליך להמציא אסטרטגיית תוכן שתעזור לך להשיג את הקהל הנכון ולתמחר את המוצרים שלך בצורה הולמת.

צור חשבונות מדיה חברתית עם כתובת האתר שלך והיה פעיל בהם. זה גם טוב לבניית מודעות למותג באינטרנט, כמו גם למפגש עם אנשים בעלי דעות דומות

עיצוב האתר וחווית הלקוח בניית חנות אינטרנטית

החנות המקוונת שלנו צריכה להיות ידידותית ללקוח ואינפורמטיבית. לקוחות צריכים לדעת למה הם יכולים לצפות מהאתר ומהן התכונות החשובות ביותר. לשם כך, אנו יכולים להשתמש בכלי בדיקת A/B כדי לפקח על עיצובים שונים ולראות איזה מהם נותן להם את החוויה הטובה ביותר.

אפשר להפוך את האתר שלכם לידידותי ללקוח בעזרת הכלי הזה.

הנה אינפוגרפיקה הדנה בארבעת מרכיבי המפתח של חנות מקוונת – עיצוב, חווית לקוח, שיעורי המרה והכנסות.

עיצוב: הצעד הראשון בבניית החנות המקוונת שלך הוא לבחור עיצוב שיתאים בצורה הטובה ביותר למותג שלך.

חווית לקוח: השלב השני בבניית החוויה המקוונת שלך הוא לכלול תכונות ידידותיות למשתמש כמו עיצוב אתרים רספונסיבי ואופטימיזציה לחיפוש. שיעורי המרה: חשוב להתמקד ביעדים ארוכי טווח כמו שיעורי המרה והכנסות במקום ביעדים קצרי טווח כמו קליקים או הרשמות.

הכנסה: תזדקק לאסטרטגיה להגדלת ההכנסות להצלחת הפרויקט שלך.

חשיבות האתר לנייד

יש הרבה סיבות לכך שבניית אתר מובייל חשובה בעידן הדיגיטלי. אחד מהם הוא שאנשים מבלים יותר זמן בטלפונים שלהם מאשר בשולחן העבודה שלהם. מובן מאליו שהאתר שלכם חייב להיות מותאם למובייל כדי להגיע לכמה שיותר אנשים.

מאמר זה יעזור לך ללמוד כיצד לפתח אתר רספונסיבי שעובד על פלטפורמות שולחניות ומובייל כאחד. עם הידע הזה, תוכל לייעל את תהליך פיתוח המוצר שלך, למשוך לקוחות חדשים ולשפר המרות בטווח הארוך.

אתרים ידידותיים לנייד זוכים לתשומת לב רבה יותר לאחרונה בגלל המספר העולה של אנשים שמשתמשים בסמארטפונים ובטאבלטים כדי לגשת לאינטרנט. קיום אתר רספונסיבי יעזור לעסק מסחר אלקטרוני ליצור חווית לקוח טובה יותר על ידי אופטימיזציה של המוצרים שלהם למכשירים שונים בקלות.

מובייל היא הפלטפורמה הגדולה ביותר למסחר אלקטרוני. גוגל חשפה כי למעלה ממחצית (57%) מכל חיפושי האינטרנט הם ממכשירים ניידים. צפיות בנייד היוו 41% מסך תעבורת האינטרנט ב-2017, ויותר מ-50% מכלל פעילות הקניות נעשית במובייל.

עיצוב אתר סלולרי הוא חלק מכריע בעיצוב האתר והאסטרטגיה של כל חברה. זה עוזר לשפר את שיעורי ההמרה ולהגדיל את המכירות על ידי מתן חווית משתמש חיובית.

כל הטיפים בנושא בניית חנות אינטרנטית

אולי יעניין אותך גם